Defnil Pharma İlaç Firması olarak Beka İlaç ile birlikte 1985 yılına kadar uzayan tarihi boyunca bilgi, tecrübe ve teknolojiye dayalı gücüyle halk sağlığına hizmet etmektedir.


Her zaman yenilikçi yaklaşımla oluşturup geliştirdiğimiz kendi markalarımızla ürettiğimiz dermatolojik, dermokozmetik ve gıda takviyesi ürünlerimizle eczane raflarında yerimizi aldık.
Kendi markalarımızın üretimi yanı sıra diğer firmalara da fason üretim şeklinde hizmet üretmekteyiz. Fason üretim konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarındanız.


Gerek kendi markalarımızda gerekse fason olarak başka firmalara ürettiğimiz ürünlerde kalite temel prensibimiz olmuştur. Yurtdışı bağlantılarımız ve yüksek kalite üretim teknolojilerimiz sayesinde yurtdışı firmalara da fason üretim yapmaktayız.


Türkiye’de Gıda ve Tarım bakanlığının onayladığı ISO 22000 kalite belgesine sahip sayılı üretici firmalardan olan Defnil Pharma gıda takviyesi tablet, şurup, likit, toz, şase üretim seçeneklerini hepsini tüketicilerimize sunmaktayız.


 Dermatolojik ve dermokozmetik ürünlerde T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından temel şart olan istenen ISO 9001 kalite belgesi ile pomat, sprey, jel, şampuan, likit formunda üretimler yapmaktayız.

Bünyemizde dermokozmetik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ISO 9001 kalite belgelerine sahip tesislerimizde likit, jel, krem, losyon sprey ve pomat gruplarını yüksek kalite standartlarında üretim hizmeti vermekteyiz.


Üretimdeki temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyet yüksekliği ile bu güne kadar birçok ürün grubunda onlarca ürün geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığı ve kişisel bakım ürünlerinde Türkiye’nin en iyi üretim tesisleriyle sektörde zirveye oturmak hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Kalitemizi dünya standartlarında tutup sürekli daha iyisini aramak, hayata geçirmek ve sektör liderliği yanı sıra diğer üreticilere yol gösterici olmak.

Kalitemizi korumak adına kamu kurumlarınca yapılan denetimlerle yetinmeyip sürekli kendi iç denetimlerimizi de yapmaktayız. Temel amacımız müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamaktır.


İş güvenliğini devlet kurumlarının işaret ettiği doğrultuda en düzeyde tutma çabasındayız.


Ürettiğimiz tüm ürünler seri numaralarıyla takip edilebilmekte ve istenildiğinde geriye doğru izlenmektedir. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimde gizlilik prensibi önceliklerimiz arasındadır.

Uluslar arası kaliteli üretim standardı GMP sahibi olan az sayıda firmadan biri olarak İSO 9001 ve İSO 22716 standartlarına uygun üretim tesisimiz bu standartlar doğrultusunda sürekli güncellenmek ve geliştirilmektedir.

Sektörün yapısı gereği ilgili devlet kurumları tarafından sürekli rutin denetimler ve rastgele denetimlerle denetlenmekteyiz. Bu denetimlere her an hazır olabilmek adına tüm tesislerimizi yasal prosedürlere uygun tutmaktayız.

ÖNCELİKLERİMİZ

İnsan sağlığını önemseyen
Çevreye duyarlı
Kaliteli
Yenilikçi
Yerli hammadde tercihi

Dürüstlük prensibimiz gereği tüketiciyi yanıltıcı cümlelere asla yer verilmemektedir.


Bilimsel destek, kullandığımız hammaddelerin etkinliği konusunda uluslar arası, yeterli sayıda ve güvenilir bilimsel çalışma yapılmış olmasına özen gösterilmektedir.


Yüksek tüketici memnuniyeti sağlayan ürünler geliştirmek ve en uygun kanallar olan ecza deposu ve eczaneler aracılığıyla tüm ülkeye, en ücra yerleşim yerlerine bile dağıtmak.

Bu şekilde Defnil Pharma’nın ürettiği tüm ürünler eczanelerde satılmaktadır. Sağlığınız ile ilgili ürünleri alırken eczanelerden almanız tavsiye edilir.