İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda teslimat tarihinden itibaren en geç sekiz (8 ) iş günü içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya sekiz (8) günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa aparatı bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Diğer türlü iade ve değişim talebiniz kabul edilmeyecektir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Sipariş iptal bilgisinin 0216 487 54 85 numaralı telefon ile bildirilmesi gerekmektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade veya değişim işleminiz başlatılır. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmaz. Gönderinizin kargo firması tarafından teslim alınabilmesi için mutlaka güvenli taşınabilecek şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir. Set halinde satılan her ürünün iadesi set halinde olmalıdır. Parça şeklinde iade alınamamaktadır.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi halinde iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on beş (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürenin aşımı banka tarafından kaynaklanması halinde firmamızın herhangi bir mesuliyeti bulunmamaktadır. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

 

Firma Adı: DEFNİL PHARMA

Telefon: 0216 487 54 85

E mail: info@defnilpharma.com

Adres: Akşemsettin Mahallesi, Saygılı Sokak, No:2/1 Sultanbeyli / İSTANBUL